Krowie śniadanie

Nasze zwierzaki już po śniadaniu. A Wy?
Nie tylko Stokrotka chwali sobie tarową dietę! Jako staruszka jest karmiona trzy razy dzienne. Zawsze dopomina się głośnym muczeniem swoich porcji. To nasza najstarsza krówka. Kto miał okazję ją poznać, wie, że jest bardzo miła i towarzyska. Lubi drapanie po szyi, chętnie tez pozwoli się wyczesać! Uwielbia marchewki, buraczki czy jabłka.
Zapraszamy do Tary! Poznajcie osobiście i odwiedzajcie te urocze zwierzaki, które naprawdę lubią Wasze towarzystwo!

Każda złotówka to wsparcie dla naszych uratowanych zwierząt:
Fundacja Tara – Schronisko dla Koni
PKOBP S.A. Oddział 3 Wrocław
Nr konta bankowego do przelewu:
PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
Dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
SWIFT (BIC): BPKOPLPW
Tytuł przelewu: pomoc darowizna
Adopcja wirtualna adopcje@fundacjatara.info

ADOPCJE WIRTUALNE

ZwierzoPAK – paczka radości dla zwierzęcej społeczności

ZwierzoPAK

Adres fundacji:
FUNDACJA TARA SCHRONISKO DLA KONI
Piskorzyna 18
56-160, Wińsko / Polska
Liczy się każda pomoc, za którą serdecznie dziękujemy!