Akcja szczepienie – kolejny wynik

Świeżutki update wyników AKCJI „ZASZCZEP OSZCZEPA”, ale to nie koniec! Wciąż potrzebna pomoc!

Do wczoraj udało się uzbierać całe 3.784 zł – w króciutkim czasie na konto zbiórkowe wpadły aż 1.174 złote! Jesteście wielcy i potraficie pięknie pomagać potrzebującym!
Z całego serca dziękujemy za Waszą troskę o dobre zdrowie koni, które wspólnie ratowaliśmy przed śmiercią i ludzkim okrucieństwem. Boimy się myśleć, co by było z Tarą i jej wszystkimi podopiecznymi, gdyby nie Wasze dobre serca!

Wciąż potrzebujemy dozbierać jeszcze jednak dość sporą sumę – POTRZEBA JESZCZE 2.116 zł, by zakupić potrzebną ilość szczepionek…
Na całe szczęście mamy możliwość przeciągnięcia zbiórki na kilka kolejnych dni – hurtownia poczeka, ale im szybciej uda się zebrać pieniążki, tym szybciej zabezpieczymy tarowe koniska przed TĘŻCEM i GRYPĄ! Dlatego gorąco apelujemy – jeśli nie możecie zakupić całej dawki dla jednego konika, to przekażcie cokolwiek, chociaż 5 lub 10 zł na zakup szczepionek!

Jest Was tak wielu, drodzy Fani – jeśli nie możecie przekazać ani złotówki, to przynajmniej udostępnijcie naszą prośbę – gorąco prosimy, to nic nie kosztuje… Pomóżcie pierwszemu w Polsce schronisku dla koni w tym ważnym zadaniu!
MUSIMY ZASZCZEPIĆ WSZYSTKIE KONIE, bez Waszej pomocy nam się nie uda!
W ramach wdzięczności i udokumentowania słusznego spożytkowania Waszych pięknych darowizn przygotujemy materiał ze szczepienia – pokażemy Wam efekt Waszej pomocy w mordkach zadowolonych i zabezpieczonych przed straszną chorobą koni!

Pamiętajcie, że konie najłatwiej ze wszystkich zwierząt zapadają na tężec. Pieniążki na zakup szczepionek przekazujcie na konto zbiórkowe Fundacji Tara:

BGŻ S.A. Oddział 6 we Wrocławiu
nr: 31 2030 0045 1110 0000 0276 2980
dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL31203000451110000002762980
SWIFT (BIC): GOPZPLPW

z dopiskiem: ZASZCZEP OSZCZEPA

Możecie przekazać darowiznę także za pomocą PayPal – adres potrzebny do jej przekazania to: info@fundacjatara.info
Z CAŁYCH SIŁ PROSIMY, UDOSTĘPNIAJCIE!! WSPÓLNYMI SIŁAMI ZASZCZEPIMY TAROWE STADO!

Szczepienie koni