Komunikat w sprawie ochrony koni niesprawnych

WAŻNE: prosimy o dokładne zapoznanie się poniższym apelem dotyczącym ochrony zdrowia i życia Koni niesprawnych.

Apel

Bardzo ważne!
Aby Państwa podpisy miały moc prawną, prosimy o odręczne i bardzo wyraźne podpisanie apelu i oświadczenia. Osoby niepełnoletnie również mogą uczestniczyć w akcji gromadzenia opinii, o których mowa w apelu i złożyć podpis.

Dokumenty do pobrania, wydruku i podpisania znajdują się tutaj:
→ APEL I OŚWIADCZENIE.pdf
→ APEL I OŚWIADCZENIE.doc

Dla Państwa wygodny dokumenty udostępniamy w dwóch formach .doc oraz .pdf
Wystarczy wybrać i podpisać apel oraz przesłać dokument zwykłym listem na adres Fundacji.

Prosimy, zbierajcie grupowo podpisy i przesyłajcie podpisane dokumenty na adres: Fundacja Tara Schronisko Dla Koni, Piskorzyna 18, 56-160 Wińsko.

Dokładny adres fundacji:

Fundacja „TARA” – schronisko dla koni