Ashley

ZwierzoPAK’ę możecie Państwo zadedykować konkretnemu mieszkańcowi Tary. Możecie według własnego uznania i gustu skompletować wybrane przez siebie produkty i przesłać je na adres naszej fundacji:

Fundacja Tara – Schronisko dla Koni
Piskorzyna 18
56-160 Wińsko, Polska
z dopiskiem: ZwierzoPAK

Dla nas taka forma pomocy to ogromne odciążenie. Od zawsze naszym priorytetem było zapewnienie tarowym podopiecznym pożywienia, dostępu do fachowej opieki weterynaryjnej oraz warunków bytowych.
Na inne “rarytasy” zwyczajnie brakuje środków. Pod spodem przedstawiamy Państwu spis rzeczy, które mogą się w takiej paczce znaleźć, jeżeli paczka ma trafić w konkretne ręce, w tym wypadku łapy lub kopyta 🙂 prosimy o dopisek
np: dla Kozika, dla Karnawała itp. Jeżeli paczka nie ma konkretnego odbiorcy, zostanie podzielona sprawiedliwie wśród zwierzaków.

Dla końskiej społeczności

kantary
uwiązy
derki
szczotki
zgrzebła do czyszczenia
grzebienie do ogona i grzywy
lizawki z mikroelementami lub czosnkiem
spray’e na muchy i inne owady
maści chłodzące i rozgrzewające
smakołyki
Dla reszty ferajny (psy, koty)

smycze, obroże, szelki ( nie skórzane)
legowiska, posłania
szampony
specyfiki na pchły i kleszcze
przysmaki
miski na pokarm i wodę
szczotki do wyczesywania sierści
zabawki
Możemy Państwa zapewnić, iż podopieczni Tary będą bardzo szczęśliwi i zadowoleni z prezentów.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji szkoły oraz firmy.