Cała Polska wykupuje konie ze Skaryszewa!

Do akcji ratowania koni przyłączyła się Straż Dla Zwierząt w Polsce. Do ośrodka w Stawiszynie trafi ze Skaryszewa 6 koni – Straż chce wykupić dwa konie do swojego ośrodka, jednak cały czas brakuje im na nie pieniędzy. Zbiórka Straży cały czas trwa.
Serdecznie dziękujemy Straży Dla Zwierząt, która przygotowała już 4 boksy dla tarowych koni, które trafią tam na krótki czas.
Drodzy Państwo, w założeniach (chociaż wszystko pokaże czas) mamy pieniądze na wykupienie koni z dwóch tirów ?. Brakuje nam jeszcze przewoźników, którzy pomogą nam rozwieźć konie do miejsc docelowych. Dlatego przygotowujemy miejsca w pobliżu Skaryszewa, gdzie od razu po zakupie będzie można zabezpieczyć konie, aby później na spokojnie zawieźć je do docelowego domu.
Dzisiaj przedstawiamy Państwu ośrodek Straży Dla Zwierząt w Polsce, w którym żyją uratowane zwierzęta.