Czarny Książę ur. 26.02.2016, w Tarze od 20.03.2017

Zobacz więcej koni do adopcji →

Czarny Książę

Do Tary trafił z rzeźni. Czarny Książę trafił do nas, ponieważ rzeźnik stwierdził, że zbyt długo musiałby go tuczyć, żeby osiągnąć zysk. maluch został rozdzielny od matki tuż przed trafieniem do rzeźni, kiedy przyjechał przez kilka dni jeszcze próbował ssać nasze palce. Był bardzo chory, miał silne zapalenie oskrzeli. Bardzo się o niego baliśmy. Na szczęście udało się go wyleczyć i dołączyć do stada pozostałych młodych ogierków [więcej →].

Aktualni opiekunowie:

• Beata Biernat, Miłość od pierwszego spojrzenia