Dzieje Pedra.

Pewnie zastanawiacie się, jak miewa się Pedro. No cóż, ostatnio zaczęła Mu puchnąć chora noga… Podczas wizyty weterynarza okazało się, że doszło do słoniowatości, która będzie postępowała do pewnego stopnia, wówczas zatrzyma się i noga już taka zostanie. W pewnym sensie nie jest to do końca złe, ponieważ staw chorej nogi Pedra zostanie w naturalny sposób usztywniony. Pedro musi codziennie dostawać leki przeciwzapalne w postaci granulatu, który dostaje 2x dziennie do pokarmu. Pomimo chorej nogi, Pedro nam się nieco rozbisurmanił! Podczas wizyty dosyć mocno fikał 🙂 Poza tym, apetyt bardzo Mu dopisuje.

Leczenie Pedra.