Gandhi – prosi o pomoc

źrebak Ghandi

Gandhi – „Brudasek” ze Skaryszewa prosi o pomoc

Wielu z Was go zna. Wielu z Was pytało o niego po skaryszewskim targu, skąd setki koni są wywożone na rzeź. Próbowaliśmy go odkupić na targu, jednak handlarz nie chciał go sprzedać fundacji. Powiedział, że woli, żeby trafił na rzeź. Źrebak został wywieziony do Rumunii. Sprawa wydawała się beznadziejna. Jednak dzięki zaangażowaniu wielu osób, które nie poddawały się mimo trudności udało nam się go odszukać i odkupić. Gandhi wrócił do Polski, żyje w Tarze, gdzie zostanie do końca swoich dni. Historia ratowania Gandhiego opowiedziana przez Martę, która przywiozła go z Rumunii:

Gandhi prosi Was o pomoc w zbudowaniu boksu, w którym zamieszka. Niedługo nadejdzie jesień, po niej zima, konik musi mieć miejsce, gdzie będzie mógł schronić się przed zimnem i śniegiem. Gdzie będzie miał ciepło i będzie czuł się bezpiecznie.

Tak wielu z Was zależało na losie tego konika, w jego imieniu prosimy o wsparcie w budowie „pokoiku” dla Gandhiego.

Prosimy o wsparcie budowy domu dla Gandiego na POMAGAM.PL

lub bezpośrednio na konto:
Fundacja Tara – Schronisko dla Koni
PKOBP S.A. Oddział 3 Wrocław
Nr konta bankowego do przelewu:
PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
Dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
SWIFT (BIC): BPKOPLPW
PayPal: info@fundacjatara.info
Tytuł przelewu: darowizna na stajnię