Harcerska pomoc z Rawicza

Słoneczna sobota przywitała w Tarze grupę Harcerzy z Rawicza, przyjechali po raz kolejny spędzić miło czas i przy okazji pomóc, a pomocy potrzebujemy wiele. Pobyt w Tarze rozpoczęli od ścielenia stajni i posprzątania stajni, potem zapoznali się ze źrebakami dla niektórych osób był to pierwszy kontakt z koniem, a że „małe bobasy” są przemiłe dla człowieka, tym bardziej był on przyjemny. W międzyczasie, pomogli ogarnąć trochę pozimowy chaos podwórkowy, a po wszystkim zorganizowali ognisko. Szkoda tylko, że ten czas tak szybko mija i dopiero, co przyjechali a już musieli wyjeżdżać.
Drodzy Druhny i Druhowie, dziękujemy serdecznie za Wasze pracowite ręce i złote serca.