Hippa wraca do domu

6 rano – Hippa została przywieziona z pastwisk.

Od około 2 miesięcy Hippa ma podawane leki. Została zbadana krew – wynik: chore wątroba i nerki. Mimo, że całodobowo ma dostęp do trawy – najlepszego pokarmu dla koni, chudnie. Dodatkowo dokarmiana jest specjalną karmą Meta Diat ale zapada się w sobie. Hippa zostaje przywieziona na teren schroniska w Piskorzynie w celu otoczenia jej bardziej intensywną opieką. Klacz czeka teraz szereg badań, być może zostaną zmienione leki, które będą podawane również w formie kroplówki.

Drodzy Państwo, bardzo prosimy o wsparcie! Hippa potrzebuje specjalistycznej karmy Meta Diat: http://hippovetpl.shoper.pl/pl/p/Meta-Diat-watroba-i-nerki-25-kg/242

Jedno opakowanie tej karmy wystarcza na 10 dni. Prosimy również o pomoc w opłaceniu lekarza weterynarii i kosztownych leków. Darowizny na leczenie Hippy prosimy wpłacać na konto:

Fundacja Tara – Schronisko dla Koni, Piskorzyna 18, 56-160 Wińsko, nr konta: 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236 Tytuł przelewu: Hippa

Z całego serca dziękujemy w imieniu tej mądrej i kochanej klaczy!