Jak uświątecznić lodówkę ?

świąteczne magnesy

Drodzy Internauci
Cóż może ozdobić świątecznie lodówkę? Bo jak przyczepić do niej bombkę, choinkę czy choćby Mikołaja? My na to znaleźliśmy sposób. Są nim wspaniałe magnesy końskie z motywem świątecznym. Jak je zdobyć – prosto.

Magnesy zostały stworzone by podziękować Wam wszystkim, którzy, wyrażą chęć wpłacenia darowizny na konto Fundacji, koniecznie ta darowizna musi być z dopiskiem „Darowizna z magnesem” i ustalamy zasadę za darowiznę w wysokości 6zł 50gr wręczamy i przesyłamy w ramach wdzięczności jeden magnesik. Potrzebny też jest koniecznie kontakt mailowy na adres info@fundacjatara.info w celu ustalenia adresu wysyłki magnesików, bądź wzoru, a jest ich aż 4. W chwili, kiedy ktoś będzie chciał np. 2 magnesiki, bądź 3, konieczny jest wcześniejszy kontakt mailowy. Pragniemy również dodać, iż potwierdzenie przelewu darowizny znacznie przyspiesza wysyłkę naszych magnetyczno – świątecznych podziękowań.
Zaznaczamy, iż Wasze (już widzę to oczyma wyobraźni) liczne darowizny zostaną przeznaczone na zakup siana dla czworonogów mieszkających w Tarze.
Pamiętajcie, całe święta coś zabieracie z lodówki, a w święta trzeba też dawać, dajcie swej lodówce magnesik, niech też się cieszy z tej wspaniałej atmosfery.

Pamiętajcie, lodówka też człowiek. Dziękujemy