Jesień życia

20.10.2017 – Europejski Dzień Seniora
Starsze zwierzęta, podobnie jak starsi ludzie wymagają wyjątkowej troski i opieki. Niedomagają, często są chore, potrzebują naszej pomocy we wstawaniu, rozmasowywania zesztywniałych, obolałych kończyn, specjalnej karmy – często jest to rozmoczony owies, parzone zioła, starte warzywa i owoce, przeróżne dodatki i suplementy. Starsze zwierzęta dużo leżą, a że są ciężkie, na ich delikatnej skórze powstają odleżyny, które są bardzo ciężko się goją.

Tara jest schroniskiem.

Już z definicji do tego miejsca są przypisane starość, choroby i ból ale z drugiej strony także opieka, pomoc i miłość.
Dziś przypada Europejski Dzień Seniora, na tę okazję przygotowaliśmy dla Was film, na którym zobaczycie kilkoro tarowych seniorów. W rzeczywistości żyje ich tu wiele, wiele więcej. Każdy z nich potrzebuje opieki, którą niesiemy naszymi rękoma i każdy z nich potrzebuje Waszej pomocy.
Prosimy Was o pomoc w zbudowaniu Staruszkowa https://pomagam.pl/staruszkowo

Fundacja Tara – Schronisko dla Koni