Jesienne konie

Jesienna aura potrafi oczarować swoim urokiem niejednego i niejedną z Was, a jesienne konie – piękne, dumne, majestatyczne, wpisane w przepięknie naturalne jesienne pejzaże, to już piękno absolutne przed którym mięknie serce każdego miłośnika przyrody i wielbiciela tych zwierząt.
I nieważne, że niektóre z tych koni są kalekie, stare, że są wśród nich konie niewidome oraz te, którym wciąż ciężko jest zaufać na nowo człowiekowi – wszystkie mają w sobie to trudne do opisania słowami piękno. Słowa są w zasadzie zbędne.
Jesień i nasi cudowni „modele” jak zwykle nie zawiedli.

jesień 51

Jeśli uważasz, że to co robi Fundacja TARA – Schronisko dla Koni, jest dobre, prosimy, pomóż! Przekaż kilka złotych darowizny na rzecz pierwszego polskiego schroniska dla koni, końskiego hospicjum i końskiego domu spokojnej starości.

…by jesień ich życia wynagrodziła im całe zło, jakie otrzymały z rąk człowieka
Nr konta fundacji: 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236.