Kolejne konie – Tybet El Corazon wróciły z kliniki.

Kolejne konie – Tybet El Corazon wróciły z kliniki, gdzie były na zabiegu kastracji. Ufff.. dwa ogierki mniej! Dla przypomnienia – te dwa koniki wykupiliśmy w ubiegłym roku z rzeźni.
Ale to jeszcze nie koniec zabiegów. Tym razem do kliniki pojechały Włóczykij i Czarny Książę. Obydwa bardzo grzecznie weszły do przyczepy, bardzo dobrze zniosły transport i są już po zabiegu.
Kochani, jak widzicie, praktycznie co tydzień wywozimy parę ogierów na kastrację. To wszystko dla ich bezpieczeństwa – jak już nie raz pisaliśmy – dorosłe ogiery walczą ze sobą w straszny sposób, raniąc się bardzo dotkliwie, a do tego przecież nie możemy dopuścić. Druga – równie ważna rzecz – nie rozmnażamy zwierząt.
Koszty wykastrowania całego stada ogierów są ogromne, dlatego prosimy Was o pomoc!
Wpłat można także dokonywać na konto fundacji:
Fundacja Tara – Schronisko dla Koni
PKOBP S.A. Oddział 3 Wrocław
Nr konta bankowego do przelewu:
PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
Dla wpłat z zagranicy: