Koncert we Wrocławiu

Szanowni Państwo przedstawiamy Wam fotorelację i newsa z profilu Facebook Kuriera Trzebnickiego, o koncercie, który odbył się w zeszłą sobotę, dodatkowo załączamy film z tegoż koncertu. Wszystkim, którzy brali udział i pomogli w koncercie serdecznie dziękujemy
25 stycznia br. w obornickiej „Bajce” odbył się koncert charytatywny na rzecz TARA – Schronisko dla Koni. Schronisko, w którym znajdują się 124 konie, każdego dnia wydaje na ich utrzymanie i leczenie ok. 4 tys. zł. Każda złotówka jest w tym przypadku na wagę złota. W ramach pomocy charytatywnej dla schroniska, na scenie zagrał zespół CRAN oraz Tomasz „Kowal” Kowalski & FBB. Odbyły się liczne licytacje, dochód z których przekazany został na konto fundacji „Tara”. Opiekunowie koni i właściciele schroniska bardzo dziękują właścicielowi klubu muzycznego BAJKA Klub / Restauracja, muzykom z zespołów CRAN oraz Tomasz „Kowal” Kowalski & FBB oraz Adamowi Laboga (właścicielowi firmy produkującej wzmacniacze LABOGA), który był sponsorem koncertów.