Międzynarodowy Wolontariat.

Rozpoczęły się kolejne wakacje, a wraz z nimi dla Tary czas remontów, i jak co roku czas wolontariatu. Tego polskiego i tego europejskiego, w tym roku do wolontariatu budowlanego IBO, dołączyła również grupa dwóch Chinek i jednej Indonezyjki z organizacji Aiesec w celu budowania marketingu Fundacji i pomocy w pracach biurowych. Pierwsza grupa 9 wolontariuszek z Belgii przyjechała tylko na tydzień ale dały z siebie wszystko , korowały słupki zbijały tynki, przygotowywały kolejną stajnię do remontu. Wieczorami organizowały ogniska gdzie dane nam było poznać gry i zabawy belgijskich skautów. Wyjechały po 7 dniach uśmiechnięte i z łzami w oczach, pozostawiając za sobą kawał dobrze wykonanej pracy.