Najnowsze wieści o stanie Ganeszy

Wczorajsza noc i dzisiejszy dzień zdecydowanie należą do Ganeszy!
Wiemy, że jesteście ciekawi jak się czuje i przeżywacie z nami tą trudną sytuację dlatego spieszymy od razu z dobrymi wiadomościami!
Właśnie wyjechał od nas doktor – Ganesza dostała ponad 4 litry kroplówek, została dokładnie osłuchana i możemy odetchnąć – jest z nią lepiej! Radość ze zrobionej pięknej kupy nadal nas trzyma ??. Oczywiście będziemy dziewczynę doglądać bacznie przez całą noc ale już spokojniejsi, że kryzys opanowany!
Doktor miał dziś wieczorem jeszcze dwóch pacjentów – Karnawał dostał zastrzyki z powodu zapalenia ślinianki i Nazirek, który choruje na przewlekłą chorobę RAO (zaburzenie podobne do ludzkiej astmy), zaczął po południu gorzej oddychać i musiał dostać zastrzyki wspomagające jego płuca.
Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie, dobre słowa i energię dla Ganeszy