Nietrafione prezenty

Drodzy internauci ( brzmi jak astronauci tylko podróżujący po orbicie sieci)
Za nami czas Mikołaja, Choinki, różnego rodzaju urodzin, imienin i innych okazji. Często zdarza się, że Prezenty które Szanowni Państwo dostajecie są Wam po prostu nie potrzebne. Leżą, zalegają, czasem stanowią problem, ale wiadomo prezentu nie wolno wyrzucać. Mamy do przekazania pomysł na który wpadła Gosia, opiekunka adopcyjna klaczy Czesnej, która też sama zapoczątkował tą akcję przekazując jeden z prezentów z poprzednich lat, który nie używała a który został spieniężony na Allegro z przeznaczeniem na siano. Jeżeli macie prezenty które „były nietrafione”, nie są potrzebne, bądź zalegają „na półkach” zapraszamy prześlijcie je do Tary. Tutaj „przemielimy: je przez Allegro, zamienimy na monety, które później zamienimy na żarełko dla Fundacyjnych czworonogów. Waszym ukochanym, którzy przekazali Wam prezenty, możecie zaś powiedzieć, że poszły one na cel, który wart oddania życia, wart jest również przekazania prezentu.
Jeżeli nie macie Państwo funduszy na wysyłkę paczki prosimy o kontakt na info@fundacjatara.info wszystko możemy ustalić.
Zapraszamy do akcji
Adres do wysyłki: Fundacja Tara Piskorzyna 18, 56-160 Wińsko