O co chodzi w całej walce FWK? Dowiedz się tego z audycji Adama Wedmana

Walka o życie polskich koni trwa. Jest z nami Radio Medium Publiczne, gdzie w audycji „Zielony Punkt Widzenia” gospodarz programu Adam Wedman pyta o przyczyny i cele walki Fundacji Tara z decydentami odpowiedzialnymi za horror jaki zamierzają uczynić polskim koniom w porozumieniu ze stroną japońską. Gośćmi Pana Adama są Pani Ewa Krzakowska Łazuka – aktywistka, beneficjentka fizjoterapii oraz Pani Prezes Fundacji Tara Scarlett Szyłogalis.

Posłuchajcie całej audycji. Dowiecie się między innymi kto konkretnie stoi za porozumieniem Polski z Japonią w sprawie wywożenia polskich koni na rzeź, jakie będą tego skutki i konsekwencje.

Aby rozpocząć słuchanie, naciśnij przycisk „Play” poniżej: