Odchodzi Hippa

Nigdy nie odchodzą same.

Konie są zwierzętami stadnymi. Szybko się zaprzyjaźniają i muszą żyć i być obok swojego towarzysza.

Hippa

O godzinie 9:35 ta urodziwa klacz opuściła ziemską Tarę. W tej chwili biegnie do koni, które żyją w Tarze, która jest po drugiej stronie mostu życia.

Drodzy Państwo,

Byliśmy pewni, że z Jej chorą wątrobą sobie poradzimy. Jednak Jej chore serce nie miało już siły dłużej bić.

Wszystkim, którzy otoczyli Ją opieką, wszystkim cudownym ludzkim i zwierzęcym opiekunom dziękujemy za to, że mogła spokojnie żyć wśród przyjaciół.

hippa