Pomoc Tarze

Tym oto wspaniałym mailem został zwieńczony dzisiejszy dzień w Tarze, mailem, po którym na usta cisną się tylko słowa dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy.

Szanowna Fundacjo,
W Zespole Szkół w Złej Wsi Wielkiej (woj. kujawsko-pomorskie) trwa zbiórka pieniędzy na ratowanie koni. Dzielnie zbieramy i z radością obserwujemy jak puszki się zapełniają. Do funduszy puszkowych dołożymy to, co uda się zebrać na kiermaszu ciast, koncercie jazzowym oraz szkolnej dyskotece. W maju pieniążki trafią na Państwa konto.
Załączamy zdjęcia dokumentujące akcję – może zechcą je Państwo zamieścić na stronie w celu propagowania takich akcji?
 Pozdrawiamy,
Karolina Pszczółkowska (koordynator akcji)
oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Złej Wsi Wielkiej

Pragniemy wspaniale podziękować Uczniom, Dyrekcji, Kadrze Nauczycielskiej za wspaniale zorganizowaną akcję pomocy Tarze, jaką jest zbiórka przeprowadzona w w/w szkole.