Poszukiwany dom dla koni

UWAGA! UWAGA!! UWAGA!!!

Potrzebna natychmiastowa pomoc dla 5 koni!

Drodzy Państwo,

Pewien człowiek żyjący w naszym kraju miał u siebie stadko koni, które bardzo kochał. Niestety, zachorował na raka. W tej chwili jest w szpitalu. Badania pokazały, że rak zaatakował go ze zdwojoną siłą. Ten pan już wie, że do swojego domu już nie wróci. Jeszcze niedawno trafiając do szpitala miał nadzieję, że będzie żył. Prosił o opiekę nad swoimi końmi kuzyna. Okazało się, że członek jego rodziny, człowiek jeżdżący konno i zarabiający na koniach nie karmi i nie poi tych zwierząt. Ze stada koni zostało już tylko 5 zwierząt. Chociaż drodzy Państwo, są to szumne słowa, ponieważ w tym momencie są to żyjące jeszcze kości obciągnięte skórą.

Bardzo pilnie potrzebny jest dom dla tych zwierząt.

Jedyne, co natychmiast Fundacja Tara może zrobić, to szybki kontakt z właścicielem tych koni znajdującym się w szpitalu i doprowadzenie do podpisania aktu zrzeczenia się zwierząt. Konie otrzymają szybciej pomoc bez „angażowania” sądów. Dzisiaj zdjęć tych koni nie możemy przedstawić, ponieważ „kuzyn” broni dostępu do tych zwierząt. Prosimy, apelujemy o bezpieczny, dożywotni dom dla koni, które zawsze były kochane ale tracą już swojego przyjaciela, człowieka.

Kontakt w sprawie koni: tel. 785 511 630, mail: adopcje@fundacjatara.info

uwaga