Prawne działania

Wieloletnie działania na skaryszewskich Wstępach nie skupiają się tylko na bezpośrednich akcjach w czasie trwania targów ale przede wszystkim są to cały czas działania formalno-prawne, które trwają miesiącami po samym targu. Jak już wiecie Fundacja Tara doprowadziła do tego, że targ w Skaryszewie nie jest największym targowiskiem dla koni rzeźnych w Europie. Poprzez wymuszenie na gminie postawienie wiat zabezpieczających zwierzęta i sprowadzenie lekarzy weterynarii oraz innych służb na czas trwania Wstępów do Skaryszewa. Dzisiaj przedstawiamy Wam kolejne sukcesy Fundacji Tara. Prosimy zapoznać się.