Prelekcja w ZS nr 11 we Wrocławiu

19 listopada, Scarlett Szyłogalis reprezentując Fundację Tara, miała przyjemność przeprowadzić prelekcję w Zespole Szkół nr 11 we Wrocławiu. Spotkanie ze strony szkoły zostało przygotowane z ogromną starannością, doskonałym zaangażowaniem i przede wszystkim wielkim, ale to naprawdę wielkim sercem – Dyrekcji, Nauczycieli i Uczniów. W przedstawieniu, bo nie zawahalibyśmy się użyć tych słów uczestniczyły klasy 1- 3, było wiele deklamacji wierszy o koniach, nauczyciele wspólnie z wszystkimi uczniami biorącymi udział odśpiewali piosenkę Marii Koterbskiej pt. „Wio koniku”. Prelekcja, którą przeprowadziła Scarlett, została zmodyfikowana na potrzeby młodego wieku słuchających a dotyczyła Schroniska „Tary”. Kolejnym tematem, na który został położony duży nacisk było dbanie o zwierzęta wokół siebie, te małe i duże. Po prelekcji uczniowie zadawali wiele pytań i koniecznie jak tylko przyjdzie pozimowe ocieplenie, chcą przyjechać do Tary. Całość zwieńczyła salwa gromkich braw. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego spotkania, wszystkim uczestniczącym.