Remont dachu – wielka nadzieja

Kolejny dom dla uratowanych koni.

Apelujemy o pomoc!
Zbudujmy kolejny dom dla koni wykupionych z manewrów skaryszewskich – w sumie 63 konie plus 2 osły!
Jak wiecie Tara znajduje się w popegeerowskim folwarku. Krok po kroku remontujemy tę kompletną ruinę. Do tej pory wyremontowaliśmy trzy stajnie, w których od dawna mieszkają konie. Teraz musimy wyremontować kolejny obiekt, który stanie się domem dla 65 nowych zwierząt. Wiosna i lato szybko przeminą. Musimy się spieszyć, aby zwierzęta miały dach nad głową już jesienią. Czeka nas dużo ciężkiej pracy, aby powstała kolejna stajnia. Czas nas goni.

Drodzy Państwo,
Wstępny kosztorys remontu stajni dla skaryszewskich koni to 500 000 zł.
Wydaje się, że to tak wysoka kwota ale Was jest tak dużo… Konie są już uratowane, potrzebny jest teraz dla nich dom.
Siła tkwi w Was wszystkich, w ilości ludzi, każda wpłata przybliży nas do tego, by wprowadzić do gotowych boksów skaryszewskie konie.

Proszę Państwa,
Każda złotówka jest ważna, dlatego postanowiliśmy teraz zbierać na konto Fundacji, przedstawiając co tydzień rozliczenie. Gdybyśmy założyli zbiórkę na portalu, np. pomagam.pl, odliczono by nam 7,5% prowizji. Musielibyśmy oddać 37 500 zł. Szkoda każdej złotówki.

Tak długo już walczymy o te konie. Daliście im życie, pomóżcie nam zbudować im bezpieczny dom.
Wszystkich chcących wspomóc finansowo remont nowego domu dla koni, prosimy o przesyłanie darowizn na konto Fundacji z dopiskiem „darowizna na stajnię”.

Fundacja Tara – Schronisko dla Koni
PKOBP S.A. Oddział 3 Wrocław
Nr konta bankowego do przelewu:
PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
Dla wpłat z zagranicy: