Rowery

Już za kilka dni – 26.08.2017, w Kątach Wrocławskich odbędzie się wspaniała impreza – Maraton Indoor Cycling, organizowana przez FIT4Living.
Zapraszamy wszystkich, którzy lubią ruch, chcą poćwiczyć, nie boją się wyzwań a przede wszystkim mają wielkie serducha i kochają konie! Kręcicie na rowerkach – to dla Waszego zdrowia i pomagacie w ten sposób Tarze!
– Miejsce: FIT4Living (przed klubem lub w sali – w zależności od pogody)
40 rowerów!!
– Prowadzący: to niespodzianka – ale uwierzcie nam…PETARDA
– Bilety: 60zł/os//80 zł/para
– Cel sportowy: doskonała zabawa przez 4 godziny
– Cel charytatywny: wpłaty przekazujemy na konto Fundacji TARA
– Dla każdego pakiet startowy (m.in.torba, kosmetyki TOŁPA), poczęstunek i ciepły posiłek.
NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ