Solidarni dla koni Tary – puszka na siano

Pandemia wirusa zbiera ofiary: większość z nas boi się zachorować, wielu odbywa przymusowe kwarantanny w czterech ścianach swoich domów. Wielu nie pracuje, nie zarabia, większość z nas boi się, co będzie dalej. Ten strach jest również w Tarze. Podstawą życia jest jedzenie a my, nie mamy możliwości zapełnienia stodoły sianem, bez pieniędzy. Historia świata zawsze pokazywała, że w momencie zagrożenia takich jak wojny, głód, choroby, ludzie zaczynali się solidaryzować, jeden drugiemu pomagał. Jeden z drugim zawsze podzielił się chlebem. W sytuacjach wielkich kryzysów ludzkich zawsze najbardziej cierpiały zwierzęta. To one w łańcuchu pomocy często były zapomniane Proszę, pamiętajcie o 170 koniach, stadzie krów, owiec, kóz… Proszę, pamiętajcie o kotach i psach… Proszę, pamiętajcie o zwierzętach Tary. Niech solidarność zwierzolubów po raz kolejny podniesie dwa palce w górę i zaciśnie pięść wielkiej pomocy. Konie Tary naprawdę zagrożone są głodem. Dziś zwracam się do wszystkich, którzy kochają zwierzęta, proszę o pomoc.

Scarlett Szyłogalis

Link do zbiórki – https://pomagam.pl/e3fbtedy