Telewizja

Po raz kolejny musimy poprosić Was o pomoc.
Jak wiecie – czasy są trudne, a pod naszą opieką jest ponad 200 zwierząt.

Każdego dnia „zjadają” One wiele funduszy
Zima była długa i ciężka, więc stojąc przed wyborem- nakarmić nasze zwierzęta, czy zapłacić rachunki, wybraliśmy to pierwsze.

Skutkiem tego jest to, że od dziś jesteśmy bez prądu.
Rachunek za prąd wynosi 9 tysięcy 620 złotych.
Wiemy, że Wam też jest ciężko, dlatego nie prosimy o wiele.
Większość koni Tary jest teraz na pastwiskach i prądu nie potrzebuje, ale w schronisku pozostały te najbardziej chore i stare zwierzęta.
Prąd jest niezbędny nie tylko do tego, aby móc się z Wami kontaktować, ale tez zasila poidła i umożliwia nam doglądanie zwierząt w nocy.
Bardzo prosimy Was o pomoc.
Niestety obawiamy się, ze takie apele o drobną pomoc finansowa będziemy kierowali do Was coraz częściej.
Wyraźnie widzimy, że z roku na rok, jest coraz trudniej utrzymać zwierzęta.

Prosimy – udostępniajcie nasz apel znajomym, opowiadajcie Im o Tarze, zapraszajcie Ich do nas, żeby przyjechali i zobaczyli, dlaczego warto nas wspomóc.
To dzięki Wam istniejemy i mamy nadzieje, ze nasze zwierzęta wciąż mogą na Was liczyć.

Prosimy po raz kolejny- wspomóżcie działalność Schroniska!

Pomożecie?

Fundacja TARA – Schronisko dla Koni