Ważna Pomoc 1%

Zapraszamy wszystkich do przekazywania 1% na rzecz Fundacji Tara.

Drodzy Tarowicze, jak zapewne już wiecie końcówka roku 2016, to okres, kiedy wstąpiliśmy z powrotem w poczet Organizacji Pożytku Publicznego, a co za tym idzie otrzymaliśmy możliwość przyjmowania 1%.

Niestety w ostatnim okresie nie byliśmy w stanie odłożyć budżetu reklamowego, na akcję 1%, ale nie, nie chcemy prosić Was o kolejne datki, bo i tak o wiele prosimy.

Naszą prośbą jest społeczną pomoc. Jest nas bardzo wiele (specjalnie piszemy nas, bo przecież łączymy się w jednej walce o konie), Ilość oznacza dużą siłę przebicia i na tym musimy się oprzeć w tym roku. Pomoc ta jest czynnością, którą możecie wykonać nie ruszając się z przed komputera i składa się z kilku elementów.

1. Grafika komputerowa – w sumie w ramach dzisiejszego rozwoju informatycznego, praktycznie większość osób miała kontakt z jakimś programem do obróbki zdjęć, bądź grafiki. Dajcie ponieść wodze swej fantazji, nam naprawdę nie chodzi o 100% profesjonalizmu. Wystarczy by na owej grafice, zdjęciu był nr KRS – 0000223306 i nazwa Fundacja Tara, reszta już według własnego uznania.
  2. Grafika realna – rysunek, malunek, wyklejanka, pastel, węgiel, wycinanka – metod jest wiele, ale już tak na poważnie. Jest talent malować, nie ma talentu, również malować, jak już człowiek nie chce a są dzieci, to przecież one mogą coś narysować. Potem można to zeskanować, zrobić zdjęcie i już jest. Zasady obowiązujące są takie same jak powyżej.
  3. Materiały filmowe – chyba każdy już ma telefon, nagrajcie krótki materiał, dlaczego warto przekazać 1% dla Tary.

Kolejnym krokiem jest wysyłka. Jak pisaliśmy już wyżej, jest nas ogromna masa. Każdy z nas ma znajomych w Internecie, tworzy to ogromną sieć, którą wystarczy poinformować o 1% dla Tary.
Możecie również swe dzieło podesłać mailem lub przez Fb – stworzymy bazę, z której będzie można pobierać i wysyłać dalej. Jeżeli ktoś chce się podpisać, jako wykonawca, oczywiście nie mamy nic przeciwko temu.

Pomóżcie wykorzystać Waszą ilość, Waszą talenty, Waszą moc a koniom w Tarze i Polsce będzie żyło się lepiej.

Poniżej jako przykład przedstawiamy rysunek, który kiedyś zeskanowany posłużył do zrobienia, grafiki jednoprocentowej.

Grafika do jednego procenta