Wspaniałe podarki

Taką to oto wspaniałą informacją rozpoczął się dla Tary i Tarowych koni dzisiejszy dzień. Oficjalne podziękowania będziemy składać już w piątek, a na chwilę obecną przekazujemy całej szkole wspaniałe uściski od Tarowych czworonogów.

W grudniu i styczniu w Zespole Szkół Sportowych w Lubinie trwała niezwykła akcja. Wszyscy uczniowie zbierali po 2 zł na pomoc podopiecznym Fundacji Tara, która prowadzi Schronisko dla Koni w Piskorzynie. Akcja przebiegała pod hasłem: Wnet Początek Zimy –Kup Dla Koni Witaminy! Zima już niedługo się skończy, ale udało się nam zakupić 120 kg witamin dla koni oraz puszki z karmą dla psów i kotów, które także znalazły schronienie w Tarze.

Zakupione witaminy i karmę dostarczymy osobiście 6 marca w czasie wizyty w schronisku. Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji dziękujemy za dar serca.