Wygoń robaka ze zwierzaka

Koń, jaki jest każdy widzi – cztery nogi, głowa, ogon. Bywają konie białe, czarne, brązowe, niskie i wysokie, chude i grube.

Każdy z koni, ma w swoim ciele pasożyty, które regularnie powinno się usuwać za pomocą medykamentów różnego rodzaju. Nieusuwane powodują wiele szkód w ciele konia i zamiast brzucha wypełnionego trawą, mamy brzuch wypełniony robakami.

W Tarze nadchodzi właśnie ten okres, kiedy konie będą odrobaczane, dziś już zbieramy, na zakup tych środków. Potrzebne jest 121 strzykawek każda z nich kosztuje około 80 zł, cena to ogromna, jednak podawanie tańszego środka często powoduje, że odrobaczanie musimy powtarzać. Fundacja nie posiada funduszy na zakup środków, potrzebna jest Wasza pomoc, Wasze serca, Wasze wpłaty.

Serdecznie prosimy

Gorąco zapraszamy do przekazywania datków na konto zbiórkowe Fundacji
Fundacja Tara – schronisko dla koni
BGŻ S.A. Oddział 6 we Wrocławiu
Nr: 31 2030 0045 1110 0000 0276 2980
Z dopiskiem „Wygoń robaka”
PAMIĘTAJ TY TEŻ MOŻESZ ZOSTAĆ STRZYKAWKĄ TARY, TAK, WIĘC SZTANDARY W DŁOŃ, ROBAKA GOŃ.
Zbiórka publiczna organizowana jest na podstawie pozwolenia wystawionego przez Ministra Administracji I Cyfryzacji Nr 385/2013

Akcja Robak