Zbiórka na odrobaczanie

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w zakupie szczepionki dla koni przeciwko grypie i tężcowi. Koszt jednej szczepionki to około 45 zł. Musimy to pomnożyć razy 122. Rokrocznie szczepimy konie przeciwko tym groźnym chorobom i zawsze jest to termin grudniowy… Minionej zimy grypa atakowała konie wśród okolicznych właścicieli tych zwierząt.
Jacy byliśmy dumni, gdy nasz lekarz weterynarii mówił do innych: „Szczepcie zwierzęta, zapobiegajcie chorobom. u nas w Tarze nie istnieją takie choroby, patrzcie ile teraz wydajecie pieniędzy na leczenie koni, a dodatkowo zwierzęta niepotrzebnie się męczą.”

Drodzy Państwo za szczepionki musimy zapłacić od razu. Doktor, który będzie szczepił – poczeka. Dobry z Niego lekarz i człowiek. Może pod choinkę dla naszych zwierząt Pani lub Pan „położy” szczepionkę, która zabezpieczy konia na cały nowy rok – by nie chorował i nie cierpiał.
Z całego serca dziękujemy.

Zbiórka