Pomoc dla oślic.

Osiołki.
Takie cudowne, puchate z wielkimi uszami i ryczące na widok człowieka który się nimi opiekuje. Jeszcze niedawno ,”modne,”
Każdy ,kto miał kawałek terenu kupował sobie osiołka….i rozmnażał.
Nadszedł czas, kiedy ochwacone ,zaniedbane zwierzątka podli ludzie zaczęli sprzedawać do rzeźni, w ślad za końmi. Takie osiołki wykupiła w tamtym roku Tara, dwie dziewczynki które urodziły wiele maluchów które im zabierano i sprzedawano. Już nie mogły rodzić ,nie mogły na ochwaconych kopytach chodzić…przestały być potrzebne. Wera i Gabi…kochamy je.

Pomóżcie nam kochać je jak najdłużej.

Fundacja Tara – Schronisko Dla Koni
Piskorzyna 18
56-160 Wińsko
Nr konta:
PKOBP S.A. Oddział 3 we Wrocławiu, nr konta:
dla wpłat z zagranicy:
IBAN : PL75102052420000290201917236