Akcja szczepienia

Kochani nasi! udało nam sie już zebrać RAZEM: 2 160 zł

To już całkiem spora kwota i wszystkim dotychczasowym Darczyńcom z całych sił dziękujemy, ale niestety na zakup szczepionek pilnie potrzebujemy dozbierać jeszcze 3740 zł!
Im szybciej uda się zebrać potrzebną kwotę, tym szybciej będziemy w stanie zaszczepić całe stado. Bardzo prosimy, pomóżcie!

Przekażcie kilka złotych na wsparcie Fundacji TARA – Schronisko dla Koni w tym bardzo ważnym punkcie opieki nad ocalonymi przed śmiercią końmi!
Tężec to straszna, nieuleczalna i śmiertelna choroba – pomóżcie nam uchronić przed nią konie będące pod opieką fundacji przekazując na zakup szczepionek 5, 10, albo 20 zł! Każdą złotóweczkę doliczymy i za każdą podziękujemy w imieniu tarowych koni!
Na dzień dzisiejszy możemy zamówić szczepionki jedynie dla 43,2 koni – a jest ich w schronisku w Piskorzynie pod naszą opieką aż 118!
POMÓŻCIE, BO IM SZYBCIEJ ZAMÓWIMY SZCZEPIONKI, TYM LEPIEJ DLA KONI!

Obiecujemy, że postaramy się umieścić na naszych stronach relację z akcji szczepienia – będziecie mogli na własne oczy przekonać się, że Wasze darowizny zostały bardzo słusznie spożytkowane!
A tarowe koniska zarżą dla Was radośnie, gdy już bezpieczne od paskudnych chorób będą galopować po zielonych pastwiskach ProNatury – nawet Wam to rżenie nagramy, tylko pomóżcie!!
Fundacja TARA – Schronisko dla Koni
BGŻ S.A. Oddział 6 we Wrocławiu