Audycja radiowa.

DT: Zapomniałabym dodać, że jutro prosto z Poznania Scarlett jedzie do Warszawy, gdzie o godzinie 18:00 udziela wywiadu w Radiu TOK FM! Czekajcie na więcej informacji na ten temat! Z Warszawy natomiast pędzi z powrotem do Piskorzyny, przesiada się z pociągu w samochód i pędzimy do Wrocławia na ogromną, 2-etapową prelekcję w szkole przy ulicy Słubickiej. Pracowity weekend, nie ma co! (P.S. Choroba Scarlett na szczęście nie rozwinęła się bardziej. Zresztą, Ta Kobieta nie ma czasu na chorowanie!

Audycja radiowa Audycja radiowa