Banery w Warszawie

Moi Drodzy jak już wielu z Was wie od 1-go kwietnia na ulicach Warszawy zawisną bilboardy które powstały z pomysłu Polska dla Zwierząt i Azyl dla Świń „Chrumkowo”.
Pomysł zaczerpnęliśmy od światowych organizacji broniących praw zwierząt gdyż uważaliśmy, że w naszym kraju bardzo tego brakuje. Bo jak inaczej edukować, uwrażliwiać społeczeństwo jeśli nie pkazywać niesprawiedliwość jaka dotyka zwierzęta.
Fundacja Tara wykupiła jeden bilbord na okres jednego miesiąca
Zapraszamy do pomocy w finansowaniu projektu
Fundacja Tara – schronisko dla koni
54-530 Wrocław, Jerzmanowska 123
PKOBP S.A. Oddział 3 Wrocław
Nr konta bankowego do przelewu:
Tytuł przelewu: projekt
Poniżej gotowe banery które już 1-go kwietnia będziecie mogli zobaczyć na ulicach Warszawy.