Corr

Nieważne, jak piękny koń, jeśli jest chory, przeważnie zostaje skazany na śmierć w rzeźni. Tak było z Correm. I choć Tara jest przepełniona zwierzętami i w schronisku brakuje wszystkiego, łącznie ze stajniami. Jak zwykle nie mogliśmy postąpić inaczej, tylko pomóc. Ale przecież nie tylko my, wokół Tary istnieje bardzo dużo dobrych i szlachetnych ludzi, którzy na prośbę o ratunek dla tego wspaniałego zwierzęcia zareagowali i pomogli go wykupić.

Wszystko przez Scarlett.

Nie powinna w ogóle wyjeżdżać z Tary. Pewne wydarzenia spowodowały, że musiała pojechać na Lubelszczyznę. I tam spotkała Corra… a resztę historii już znacie.
Kochani, czy macie kota? Wiecie ile kosztuje utrzymanie takiego maleństwa. A wielki i potężny koń, do tego chory potrzebuje wielu Opiekunów, którzy pomogą mu żyć godnie. Dzisiaj prosimy o to, abyście przyjęli Corra do swojej rodziny – o to, abyście wirtualnie zaopiekowali się tym przepięknym, bardzo spokojnym i niezwykle łagodnym karym koniem.
Kontakt w sprawie wirtualnej adopcji: adopcje@fundacjatara.info