Hipponalia

W piątek na zaproszenie Państwa Albin, Tara mogła wziąć udział w cyklicznej imprezie środowiska jeździeckiego, Hipponaliach. Odbywały się one w największym wrocławskim klubie „Eter”, który znajduje się w samym środku miasta trzy piętra pod ziemią. Prowadzącym Hipponalia była Patrycja Kazadi, która przed wystąpieniem Scarlett na scenie wzruszająco mówiła o gehennie polskich koni i o Tarze. W propagowaniu Fundacji wśród środowisk końskich pomagały nam wolontariuszki Dorota i Basia oraz Radek. Dziękujemy serdecznie wszystkim organizatorom i osobom, dzięki którym mogliśmy naświetlić działalność Tary.

Scarlett na scenie