Internet na pastwiskach.

Z radością pragniemy poinformować Was, że od dzisiejszego poranka nasze Konie (oraz opiekujący się nimi ludzie) przebywające na ekologicznych pastwiskach

MAJĄ DOSTĘP DO INTERNETU!

Przygotujcie się, więc na porządną dawkę newsów oraz „odrabianie zaległości” z czerwca i lipca!

Ze względu na to, że od samego początku tegorocznego wypasu, czyli od końca maja, Alicja i Ikar mieszkają wraz z 76 Końmi Fundacji Tara z dala od cywilizacji, możliwości relacjonowania życia w Tarze były dalece ograniczone. Troska nad tymi zwierzętami wymaga jednak 24-godzinnej obecności człowieka, więc prosimy, postarajcie się nam to wybaczyć.
Bardzo żałowaliśmy, że zostawiliśmy Was na tak długi czas w niewiedzy, z utęsknieniem sprawdzających każdego dnia nasz tarowy fanpage z nadzieją na jakieś informacje i zdjęcia dotyczące naszych podopiecznych…

Na domiar tego, jak zwykle latem, działo się bardzo wiele i wciąż brakowało czasu. Szkoda było nawet spać, gdy tyle potencjału ludzkich rąk i ciepła radosnych serc czekało na przydzielenie jakiegoś zadania. W Schronisku wszystkim zarządzali (jak zawsze) Scarlett i Piotr, z pomocą naszych wieloletnich zasłużonych Wolontariuszy – ludzi garść a tak wiele do ogarnięcia! Wszak działania Fundacji to nie tylko praca fizyczna, jak budowanie, ogradzanie, zajmowanie się całą hordą zwierząt, czy porządkowanie terenu – to również biurokracja, nieustanne wyjazdy, spotkania.
Tak, więc, siłą rzeczy i zdarzeń, doszło do uśpienia tej szpiegowskiej komórki, jaką jest facebookowy fanpage, donoszącej Wam o bieżących wydarzeniach na froncie wakacyjnych prac w Fundacji Tara. Lecz czas niewiedzy dobiegł końca!

Internet jest z nami!

konie