Jasełka

Pomijając oczywiście kwestię religijności tego przedstawienia (kwestia wiary jest indywidualną sprawą każdego z ludzi) , wspaniałym jest fakt że uczniowie potrafili tak rewelacyjnie uczynić coś razem, zgrać się w choreograficznie i czerpać z tego radość.
Chcemy podziękować całej Szkole Podstawowej nr 74 z Wrocławia za zaproszenie na jasełka, organizowane przez uczniów i gorące przyjęcie, jakie zostało zgotowane Prezes Fundacji Scarlett Szyłogalis. Szkoła to od 10 lat jest opiekunem Matriksa, regularnie przyjeżdżają z wizytami do Tary i podopiecznego konia.

Taką ilość miłości i rodzinnej atmosfery bardzo ciężko spotkać w jednym miejscu, w tej szkole wszystkie twarze były uśmiechnięte, każdy głos ciepły i radosny, w tej szkole udało się osiągnąć coś, co tak naprawdę powinno być codzienną rzeczywistością każdego z nas, dlatego niezależnie od świąt mamy do Was wszystkich prośbę.

Czerpmy przykład z dzieci, uśmiechajmy się częściej i pomagajmy innym, traktujmy każdy kolejny dzień jak ten najbardziej wyjątkowy, bo dobre nastawienie i miłość, którą rozsiejemy wokół siebie, zawsze powróci do nas, wzbogacona o miłość i dobre nastawienie innych ludzi.