Jesienne konie o wschodzie słońca

Jesienny wschód słońca na oszronionej trawie i pasące się konie – czyż może być piękniejszy, łagodniejszy widok? Każdy z tych koni otrzymał od losu drugą szansę – trafiły do Tary, gdzie spokojnie dożyją swoich dni. Pomagamy Im, leczymy, dbamy o Nie – są dla nas jak rodzina, końska rodzina. Czy Wy przypadkiem także nie traktujecie swoich koni, jak członków rodziny?
Nie chcecie, by trafiły do rzeźni na koniec swojego życia – my też tego nie chcemy! I dlatego głośno mówimy

Tylko razem uda nam się zatrzymać to piekło!

Możecie wesprzeć nasze działania, adoptując wirtualnie jednego z naszych Podopiecznych, których możecie poznać na zdjęciach – zapraszamy także do osobistego zapoznania się z naszą gromadką!
Adres e-mail: adopcje@fundacjatara.info