Koalicja dla zwierząt alarmuje!!!

KOALICJA DLA ZWIERZĄT ALARMUJE:

Uwaga! Potrzebujemy PILNIE Waszej pomocy! W czwartek ponowne (bo nowy Sejm) prezentacja i pierwsze czytanie naszego projektu ustawy o zwierzętach w Sejmie. Właśnie nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Platforma będzie głosować za odrzuceniem projektu i nieprzekazywaniem go do pracy w komisji sejmowej! Wysłaliśmy do prasy komunikat w tej sprawie ale to nie wystarczy.

Dzwońcie i mailujcie do Klubu PO w Sejmie tel. 22 694-25-87, 22 694-15-15; mail: kp-po@kluby.sejm.pl

Posłowie nie mogą ponad 200 tysięcy podpisów wyrzucić tak po prostu do kosza!!!!

Kochani wysyłajcie na adres kp-po@kluby.sejm.pl maila z treścią: „Nie zgadzam się na odrzucenie obywatelskiego projektu ustawy o zwierzętach w pierwszym czytaniu, żądam odesłania go do rozpatrzenia w komisji sejmowej.” (i oczywiście Wasz podpis)