Kocia ferajna potrzebuje Waszej pomocy

Podrzucone, znalezione, ocalone z wypadków – w sumie w Tarze mieszka 20 kotów. Każdy z nich potrzebuje jedzenia, środków odrobaczających i zwalczających pchły, żwirku do kuwety. To wszystko niestety kosztuje, a przed nami bardzo ciężki okres – jesteśmy w trakcie gromadzenia zapasów siana, słomy i owsa na zimę, czeka nas naprawa cieknącego dachu nad stajnią, a środków na koncie ciągle jest za mało… Dlatego prosimy, pomóżcie tarowym zwierzętom w tej ciężkiej dla nas sytuacji. Przysyłajcie na adres schroniska mokrą karmę dla kotów (dla psów także).  One odwdzięczą się Wam słodkim mruczeniem.

Możecie nas również wspomóc wpłacając darowiznę jedzenie dla kotów, na konto Fundacji Tara:
Nr konta 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
Fundacja Tara – Schronisko Dla Koni
Piskorzyna 18, 56-160 Wińsko
Tytuł przelewu: darowizna na karmę

koty