Kolejna Wycieczka

Wycieczka z podstawówki

Niecodzienna to wycieczka gdyż zawsze odbywają się one w porannych godzinach, ta jednak odbyła się w godzinach popołudniowych, nieco parnych, zapowiadających zbliżający się wieczorny deszcz. I pogoda dyktowała zakres wykonywanych prac. Zakres wykonywanych prac podyktowała również potrzeba wyczyszczenia parkowych pastwisk związana z przygotowaniem ich dla koni, które zostaną w Tarze, podczas gdy reszta pojedzie na wypas.
Odwiedziły nas dwie klasy, autokar ludzi. Całość swojej pracy skupili na sprzątaniu terenu z kawałków drzewa pozostałych po zeszłorocznych zabiegach rewitalizacyjnych w parku. Dobry nastrój był podstawą bardzo dobrze wykonanego zadania, za co serdecznie dziękujemy.
Młodzi ludzie i ich wolontariat jest jednym z celów statutowych Fundacji Tara, zmiana rzeczywistości, która nas otacza drugim (oczywiście na lepsze dla zwierząt), staramy się połączyć wszystkie cele statutowe Fundacji w jedno działanie, staramy się przygotować nasze przyszłe pokolenia by ziarno miłości, które zasiejemy do innych istot odbiło się plonem dobroci dla nas samych, dla nas ludzi w nadchodzącym jutrze.