Konie biegające

Coś miłego do pooglądania

My ogrzaliśmy się dzisiaj ciepłem wspomnień, ale choć za oknem szarówka, końscy podopieczni Fundacji Tara już czują budzące się siły wiosny, tak dla nich łaskawej i szczodrze obdarowującej najlepszym posiłkiem – świeżą i soczystą trawą. Czują wiosenną energię, która pobudza je do zabaw i brykania i bardzo chciałyby już pójść na zieloną łąkę, ale niestety, to jeszcze nie ta pora…
Końskie staruszki, konie chore, kalekie i skrzywdzone przez człowieka muszą jeszcze troszkę poczekać, by znów cieszyć się pełną swobodą na pastwiskach.
Jesteśmy tuż przed przestawianiem koni na zielonkę, ale zanim to nastąpi uratowane przed śmiercią zwierzęta muszą nadal jeść siano, które dokupujemy obecnie małymi partiami, gdyż z zimowych zapasów już dawno nic nie zostało. Mimo, że za oknem szaro, cieszymy się z tej nieco deszczowej aury, gdyż przyspieszy ona wzrost tej dobroci, tego szmaragdowego skarbu, jakim jest dla koni trawa – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło A tymczasem prosimy, pomóżcie Fundacji Tara w utrzymaniu i nakarmieniu tej rozbrykanej gromadki – jeszcze sianem.

BYLE DO WIOSNY!

Prosimy, przekażcie darowiznę na sianko dla nich i trzymajcie kciuki za trawkę, co by szybko rosła i gęsta była!

Nr konta:
Fundacja Tara – Schronisko dla Koni
Piskorzyna 18
56-160 Wińsko
BGŻ S.A VI odział we Wrocławiu
Nr konta: 31 2030 0045 1110 0000 0276 2980

z dopiskiem: „Siano na siano”

Serdecznie dziękujemy za pomoc i zapraszamy do Tary!