Koty, kotki, kocurki…

Pamiętacie kociaki, które spadły nam z nieba? Dla przypomnienia: LINK DO WIADOMOŚCI – KLIKNIJ Później dołączyła jeszcze do nich jeszcze maleńka, chora koteczka porzucona przez kotkę, którą nasza kocia mama przyjęła i karmiła razem ze swoimi dziećmi. Szukaliśmy domu dla kociaków ale niestety, nie udało się, pięć kociaków z mamą zostało w Tarze, jedynie maleńka, porzucona kotka znalazła kochających opiekunów.

Czas szybko leci, kotki szybko rosną, przyszedł czas na kastrację i sterylizację. Zabiegi zostały przeprowadzone dwa dni temu, a dziś ponownie zawieźliśmy je do weterynarza, na kontrolę i zastrzyki z antybiotykiem.

Kotki cały czas czekają na dobre domy.

Może ktoś z Was chciałby zaopiekować się małym, mruczącym przyjacielem?
Prosimy Was także o pomoc w zapłaceniu rachunku za zabiegi kociaków. Na tę zbiórkę możecie wpłacać na sterylizację kotków: https://pomagam.pl/sterylizacjaKociej
lub bezpośrednio na konto:

Fundacja Tara – Schronisko dla Koni
PKOBP S.A. Oddział 3 Wrocław
Nr konta bankowego do przelewu:
PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
Dla wpłat z zagranicy: