Kredyt.

Przyjaciele Tary, by rozwiać Wasze wątpliwości odnośnie zaciągniętego przez Fundację kredytu i pokazać Wam, jaki ogrom robót został wykonany przez te kilka lat w folwarku w Piskorzynie, w miejscu, które jest domem dla setek zwierząt – bezpiecznym domem, na stronie internetowej Fundacji Tara powstała Kronika Budowlana Piskorzyny. Przeczytajcie, ile pracy i funduszy wymagał teren Schroniska, by mógł nadawać się do użytkowania bez narażania ludzi i zwierząt na niebezpieczeństwa i niewygody. Kronika Budowlana znajduje się po lewej stronie, jako ostatnia zakładka na stronie Tary. Przesyłajcie ten link znajomym, niech dowiedzą się, że jest takie miejsce, gdzie zwierzęta są najważniejsze!