Krzywdzące komentarze i odpowiedź

Obrzucanie błotem przychodzi bardzo łatwo, jeszcze łatwiej, gdy usłyszało się coś, gdzieś, kiedyś.

To błoto można później sprać, pozostają po nim jednak plamy, plamy w formie pytań kołatających się w głowie. Dlaczego nie sprawdzając ktoś może tak kłamać, oczerniać? Dlaczego Ci, którzy, tak łatwo rzucają błotem nie pofatygują się sprawdzić czy fakty mają powiązanie z rzeczywistością?

Poprzedni rok dla Tary omal nie zakończył się katastrofą. Z Waszą pomocą przeżyliśmy, przetrwaliśmy zimę. Jednak pozostały po niej ogromne długi u rolników. W tym momencie jest nam bardzo ciężko, jeśli ktoś nawołuje by Tarze nie ufać, nie pomagać…

Poniżej cytujemy, dwa bardzo krzywdzące Tarę komentarze, które ukazały się pod artykułem na jednym z lubińskich portali. Były też i pozytywne, jednak jeżeli ktoś zarzuca nieprawidłowości niech to najpierw potwierdzi.

W odpowiedzi Scarlett nagrała film pokazujący, jaka jest rzeczywistość.

26 maja 2014 godz. 09:58 – zainteresowana
Ktoś nie umie pisać

Po pierwsze nie Piskowyna a Piskorzyna,po drugie nie 30 a 40 km od Lubina.Tak ogólnie to fajnie że ratują te konie i nie tylko .a że żyją w trudnych warunkach to bzdura konie i wolontariusze może i tak bo ponoć śpią w stodołach a co do właścicieli to mają odremontowany pałacyk dlaczego na zdjęciach go nie pokazano tylko śmieci ze stodoły .

 

25 maja 2014 godz. 14:10 – re-volta
voltowicz

zainteresowanych odsyłam na forum re-volta jest tam sporo o tarze i ich manipulacji ludźmi. Wyłudzacze pieniędzy kosztem koni. Kiedyś to była konkretna fundacja, teraz pieniądze zamydliły im oczy. Nie polecam wpłacać na nich pieniędzy.

Skomentuj