Magnesy

Przyłączcie się do protestu przeciwko zabijaniu polskich koni w rzeźniach!  Niech jak najwięcej osób dowie się, jak są masakrowane te wspaniałe zwierzęta!

Umieszczajcie na samochodach magnesy informujące o proteście.

Magnesy mocno się trzymają karoserii, można je w każdej chwili zdjąć. Wymiary magnesu to 45x60cm.

Magnesy rozprowadzamy po kosztach zakupu, tj. 12,55 zł/szt. Jeśli zechcą Państwo wesprzeć działania Fundacji Tara, będziemy wdzięczni za przelanie większej kwoty.

Koszt wysyłki 1-2 magnesów, List ekonomiczny 9,80 zł, List priorytetowy 12,50 zł

Aby otrzymać magnes, prosimy o wcześniejszy przelew na konto Fundacji sumy pokrywającej koszt produkcji i wysyłki. Wysyłka będzie następowała po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Prosimy również o kontakt na maila: tarakoszulki@wp.pl. W specyfikacji należy podać ilość magnesów, adres wysyłki oraz jeżeli wpłata następowała z konta innej osoby niż zamawiająca, nazwisko tej osoby.

Wpłat za magnesy należy dokonywać na konto:

Fundacja Tara
Ul. Jerzmanowska 123, 54-530 Wrocław
PKO BP S.A. Oddział 3 we Wrocławiu,
nr konta: 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236    Tytuł przelewu: „magnes”

magnes magnes