Magnetyczna reklama

Dostępna już jest w Fundacji reklama magnetyczna, jeżeli ktoś z Państwa wyraża chęć naklejenia jej na samochód, prosimy o podanie droga e-mail adresu, na który wyślemy ową reklamę. Reklama dostępna jest w dwóch wariantach większym – bocznym i mniejszym – tylnim, jest to sposób reklamowania nieinwazyjny polegający na naklejeniu bez użycia kleju, folii magnetycznej na samochód, pozwalający zdjąć reklamę w każdej chwili. Poniżej przykład oklejonego samochodu wolontariuszki Fundacji.

Magnes na samochód Magnes na samochód Magnes na samochód